• Plyta1.jpg
1

Strona główna / Aktualności / Dom bezpieczny - Budma 9 lutego

Dom bezpieczny - Budma 9 lutego

Szanowni Państwo,

25 stycznia zainaugurowaliśmy program Dom Bezpieczny konferencją pod hasłem Mój dom - Moja twierdza. #PrawdaCzyFałsz? Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego spotkania, który znaleźć można pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=P_MQAVLUvR4 .

Kolejne wydarzenie związane z naszym programem odbędzie się już za tydzień, 9 lutego w Poznaniu, podczas targów Budma. O godzinie 11:00 (Pawilon 7, sala 1A) rozpocznie się seminarium Bezpieczeństwo osób i mienia w obiektach budowlanych – rola konsumenta i inwestora.

Koalicja Dom Bezpieczny współorganizuje tą konferencję z Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu, Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów w Poznaniu oraz Polskim Stowarzyszeniem Serwisów Kluczowych. W jej ramach, o godzinie 11:50 głos zabierze pan Robert Klos, który wspólnie z ekspertem z Instytutu Techniki Budowlanej opowie m.in. o inicjatywie Dom Bezpieczny i montażu wyrobów o zwiększonej odporności na włamanie. Kolejno o godzinie 12:30 pan Andrzej Boreczek, ekspert programu do spraw zabezpieczeń opowie o metodach i sposobach włamań. Serdecznie zapraszamy! Niezależnie od powyższego seminarium zapraszamy także do naszego punktu konsultacyjnego – hala 5, stoisko 59. Do zobaczenia w Poznaniu!

Z poważaniem,
Karol Klos
Project Manager

 


© 2016 Stowarzyszenie Przetwórców Szkła Budowlanego.
Wszelkie prawa zastrzeżone
realizacja: artiworks.pl tworzenie stron www poznan, artiworks.pl