• Plyta1.jpg
1

BUDMA 2016

Targi BUDMA są uznawane za jedne z najważniejszych wydarzeń targowych w portfolio Międzynarodowych Targów Poznańskich, największego centrum targowego w Polsce. BUDMA jest miejscem prezentacji najnowszej oferty ponad 1000 wystawców, innowacyjnych rozwiązań technologicznych, miejscem pozyskiwania specjalistycznej wiedzy, wymiany doświadczeń.


Targi BUDMA prezentują szeroką ofertę produktową producentów i dystrybutorów sprzętu i materiałów budowlanych z zakresu budownictwa mieszkaniowego, niemieszkaniowego i infrastrukturalnego. Wydarzenie dedykowane jest czterem głównym grupom zwiedzających: przedstawicielom handlu, architektom, wykonawcom oraz inwestorom.

Program targów zawiera szereg dodatkowych wydarzeń specjalnych, kierowanych poszczególnym grupom, z udziałem autorytetów z danej branży.

Pierwszy dzień targów BUDMA dedykowany jest przedstawicielom handlu. Na architektów czeka FORUM ARCHITEKTURY, w skład którego wchodzi spotkanie ze światowej sławy architektem (do tej pory udział wzięli m.in. Renato Rizzi, Rainer Mahlamaki oraz Alberto Veiga), projekt Strada di Architettura - prezentacja w szczególny sposób produktów i rozwiązań, które mają zainspirować głównie architektów i projektantów swoim unikatowym designem, ale też funkcjonalnością i jakością, a także warsztaty i konkurs dla młodych adeptów sztuki architektonicznej oraz dodatkowe, niezwykłe atrakcje.

Targi wyróżniają się także najbardziej dynamiczną i interaktywną przestrzenią dedykowaną fachowcom - Strefa Testów to miejsce gdzie w praktyce, własnoręcznie można dowiedzieć się o najważniejszych zaletach i najbardziej efektywnych sposobach stosowania prezentowanych produktów.Tutaj poznamy również nowych Mistrzów swojego fachu, którzy będą rywalizować o najwyższe laury w szeregu konkursów, zawodów oraz mistrzostw.

Inwestorów z pewnością zainteresuje tematyka dużej liczby konferencji, debat i seminariów z udziałem autorytetów z branży, które mają miejsce podczas targów BUDMA. Podejmowane będą m.in. tematy związane z najnowszymi trendami w budownictwie, nowymi regulacjami prawnymi, praktycznym wykorzystaniem dostępnej technologii w budownictwie czy również ekonomicznymi aspektami stosowania nowych technologii.

W trakcie targów przeprowadzono rozmowę z Agnieszką Węglarz, Dyrektor Programu ICAN Total Marketing B2B tuż po zakończeniu inspirującego wykładu pod tytułem "Jak przygotować firmę do unikania walki cenowej - oferta wartości".

 Konkurencja na rynku wymusza od firm walkę o klienta. Najbardziej popularną metodą jest walka ceną. Mnożą się promocje, rabaty i wszelakie zniżki. Ale czy tak na prawdę to jedyna możliwość zdobycia uznania wśród kontrahentów i skłonienia ich do wybrania właśnie naszej oferty? Okazuje się, że niekoniecznie...
polecamy
http://www.budma.pl/pl/news/jak_walczyc_nie_tylko_cena/
© 2016 Stowarzyszenie Przetwórców Szkła Budowlanego.
Wszelkie prawa zastrzeżone
realizacja: artiworks.pl tworzenie stron www poznan, artiworks.pl